Odbiór śmieci w II sektorze

 (link otworzy duże zdjęcie)

Informujemy, że w wyniku przeprowadzonego przetargu wyłoniono wykonawcę usługi odbioru odpadów komunalnych, od mieszkańców gminy w sektorze nr II (Owidz, Barchnowy, Dąbrówka, Jabłowo, Janowo, Lipinki Szlacheckie). Za odbiór odpadów komunalnych, od 1 października 2020 r., odpowiedzialne będzie przedsiębiorstwo usług komunalnych Starkom Sp. z o. o.  W miejscowościach położonych, w tym sektorze nie będzie wymiany pojemników. Przypominany o terminowym dokonywaniu opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi – indywidualny numer konta do wpłat nie ulega zmianie.


Przypominamy, że za Firma Starkom od 1 października będzie odpowiedzialna za sektory 2 i 4, który obejmuje następujące miejscowości: Owidz, Barchnowy, Dąbrówka, Jabłowo, Janowo, Lipinki Szlacheckie, Brzeźno Wielkie, Klonówka, Kolincz, Rywałd, Szpęgawsk, Zduny.

 

Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne ze Skarszew będzie odpowiedzialne za sektory nr 1 i 3. Obejmuje on miejscowości - Koteże, Nowa Wieś Rzeczna, Rokocin, Stary Las, Sucumin, Sumin oraz Ciecholewy, Janin, Kokoszkowy, Krąg, Linowiec, Okole, Siwiałka, Trzcińsk, Żabno. Wymiana pojemników odbywa się tylko w tych miejscowościach, wg poniższego harmonogramu.

 

L.p.

Miejscowość

Starkom

ostatni odbiór odpadów i pojemników– wrzesień 2020 r.

GPK Skarszewy

dostarczenie pojemników

zmieszane

Metale i tworzywa sztuczne

bio

wszystkie

1

Rokocin, Stary Las, Sucumin, Sumin

21

14

28

22 (wt)

2

Koteże, Nowa Wieś Rzeczna

22

15

29

23 (śr)

3

Kokoszkowy, Ciecholewy, Janin, Siwiałka, Trzcińsk

23

16

30

26 (sob)

4

Krąg, Okole, Żabno, Linowiec

25

18

18

27 (ndz)

 

Opublikowano: 23 września 2020 09:18

Kategoria: Informacja o środowisku

Wyświetleń: 468

Urząd Gminy Starogard Gdański

Realizacja: IDcom.pl