Wymiana pojemników na odpady

 (link otworzy duże zdjęcie)

 

 

Informujemy, że w związku z wyborem nowego wykonawcy usługi odbioru odpadów komunalnych od mieszkańców gminyw sektorze nr I (Koteże, Nowa Wieś Rzeczna, Rokocin, Stary Las, Sucumin, Sumin) oraz sektorze nr III (Ciecholewy, Janin, Kokoszkowy, Krąg, Linowiec, Okole, Siwiałka, Trzcińsk, Żabno), w najbliższym czasie nastąpi wymiana pojemników na odpady.

Dotychczasowy Wykonawca – przedsiębiorstwo Starkom Sp. z o. o. będzie zabierać pojemniki w ostatnim dniu odbioru poszczególnych frakcji odpadów, zgodnie z harmonogramem obowiązującym do 30 września 2020 r.

                W miejsce pojemnika danej frakcji przedsiębiorstwo STARKOM Sp. z o.o. pozostawi worek, który będzie służył do gromadzenia odpadów, do czasu dostarczenia zestawu pojemników przez nowego Wykonawcę – GPK Skarszewy.

Wymiana pojemników nastąpi według następującego harmonogramu:

L.p.

Miejscowość

Starkom

ostatni odbiór odpadów i pojemników– wrzesień 2020 r.

GPK Skarszewy

dostarczenie pojemników

zmieszane

Metale i tworzywa sztuczne

bio

wszystkie

1

Rokocin, Stary Las, Sucumin, Sumin

21

14

28

22 (wt)

2

Koteże, Nowa Wieś Rzeczna

22

15

29

23 (śr)

3

Kokoszkowy, Ciecholewy, Janin, Siwiałka, Trzcińsk

23

16

30

26 (sob)

4

Krąg, Okole, Żabno, Linowiec

25

18

18

27 (ndz)

 

W miejscowościach położonych w sektorze nr IV (Brzeźno Wielkie, Klonówka, Kolincz, Rywałd, Szpęgawsk, Zduny ) nie będzie wymiany pojemników.

Natomiast dla miejscowości znajdujących się w sektorze nr II (Owidz, Barchnowy, Dąbrówka, Jabłowo, Janowo, Lipinki Szlacheckie)trwa postępowanie przetargowe. Szczegółowe informacje zostanąudostępnione po wyłonieniu Wykonawcy.

Opublikowano: 08 września 2020 12:54

Kategoria: Informacja o środowisku

Wyświetleń: 0

Urząd Gminy Starogard Gdański

Realizacja: IDcom.pl