Starogardzki ZUS zaprasza przedsiębiorców na bezpłatne szkolenie

 (link otworzy duże zdjęcie)

Bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców poświęcone małej działalności gospodarczej i zmianom w podatku dochodowym od osób organizuje 5 grudnia 2019 r. Inspektorat ZUS w Starogardzie Gdańskim wraz Krajową Administracją Skarbową.

 

Od 1 stycznia 2019 r. właściciele małych firm mogą opłacać niższe składki na ubezpieczenia społeczne. Składki obliczają od kwoty ustalonej proporcjonalnie do przychodu.

 

W trakcie szkolenia omówimy między innymi warunki, jakie musi spełnić przedsiębiorąca, aby skorzystać z „Małego ZUS”. Wyjaśnimy również ustalić limit osiągniętego przychodu oraz najniższą podstawę wymiaru składek na ubezpieczenia społeczne, a także jak wygląda zgłoszenie i składanie dokumentów rozliczeniowych. Wskażemy także obowiązki i konsekwencje związane z korzystaniem z „Małego ZUS-u”. A przedstawiciele Krajowej Administracji Skarbowej przybliżą zmiany w podatku dochodowym od osób fizycznych w roku 2019 i 2020.

 

Szkolenie rozpocznie się o godzinie 09.00 i potrwa około 1,5 godziny. Zgłoszenia uczestnictwa przyjmujemy mailowo pod adresem: barbara.grunt@zus.pl lub telefonicznie po numerem: 58 560 17 24.

Opublikowano: 27 listopada 2019 09:31

Kategoria: Ogłoszenia

Wyświetleń: 337

Urząd Gminy Starogard Gdański

Realizacja: IDcom.pl