Sięgnij po sukces

 (link otworzy duże zdjęcie)

Inspektorat Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Starogardzie Gdańskim organizuje 11 maja 2018 r. Dzień Osób z Niepełnosprawnością.
Tegoroczna edycja wydarzenia odbywa się pod hasłem „Sięgnij po sukces” i jest adresowana przede wszystkim do aktywnych zawodowo osób z niepełnosprawnością i ich pracodawców.
W siedzibie Inspektoratu przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 4, od 9 do 14 eksperci z ZUS będą udzielali porad i służyli informacjami dotyczącymi projektów, których celem jest przełamywanie barier w pracy i życiu codziennym. Od specjalistów będzie można dowiedzieć się, jak uzyskać rentę i jak ją zwiększyć, jakie są inne świadczenia. Będzie również można założyć konto na Platformie Usług Elektronicznych, by jak najwięcej spraw z zakresu ubezpieczeń społecznych załatwiać przez internet. Pracodawcy, którzy już zatrudniają osoby z niepełnosprawnością lub chcą je zatrudnić dowiedzą się o działaniach ZUS w ramach prewencji rentowej i wypadkowej czy świadczeniach pozwalających utrzymać zdolność do pracy mimo szczególnych wymagań zdrowotnych.

Opublikowano: 10 maja 2018 13:08

Kategoria: Ogłoszenia

Wyświetleń: 425

Urząd Gminy Starogard Gdański

Realizacja: IDcom-jst.pl