HARMONOGRAM ZEBRAŃ WIEJSKICH 2020

 (link otworzy duże zdjęcie)

K. SzambowskaLp.

Data

Miejscowość

Godzina

Adres i miejsce zebrania wiejskiego

Przedstawiciel Urzędu Gminy

1.

02.09.2020

Okole

18:00

Plac Integracji w Okolu,  Okole ul. Wesoła

L. Probe

2.

03.09.2020

Barchnowy

18:00

Świetlica Wiejska w Barchnowach,

Barchnowy, ul. Główna 13

T. Rogalski

3.

25.09.2020

Szpęgawsk

19:00

Świetlica Wiejska w Szpęgawsku,

Szpęgawsk, ul. Kasztanowa 15

M.Forc-Cherek

4.

04.09.2020

Kolincz

18:00

Świetlica Wiejska w Kolinczu,

Kolincz,  ul. Główna 52

T. Rogalski

5.

04.09.2020

Owidz

18:00

Świetlica Wiejska w Owidzu,

Owidz, ul. Szkolna 13

T. Sabiniarz

6.

04.09.2020

Żabno

17:00

Plac zabaw w Żabnie

M. Forc-Cherek

7.

07.09.2020

Kokoszkowy

18.00

Publiczna Szkoła Podstawowa                            w Kokoszkowych

Kokoszkowy, ul. Szkolna  24

A. Bielecka

8.

07.09.2020

Krąg

19:00

Świetlica Wiejska w Kręgu, Krąg 44

M. Forc-Cherek

9.

08.09.2020

Ciecholewy

18:00

Świetlica Wiejska w Ciecholewach,

Ciecholewy 42

A.Klein

10.

08.09.2020

Janowo

18.00

Świetlica Wiejska w Janowie,
Janowo, ul. Długa 5a

L. Probe

11.

08.09.2020

Koteże

18:00

Świetlica Wiejska w Koteżach,

Koteże, ul. J. Wróblewskiego 5

M. Forc-Cherek

12.

08.09.2020

Trzcińsk

18.00

Publiczna Szkoła Podstawowa w Trzcińsku, Trzcińsk 14

A.Bielecka

13.

09.09.2020

Brzeźno Wielkie

18:00

Zielona Świetlica w Brzeźnie Wielkim

M. Forc-Cherek

14.

09.09.2020

Rokocin

18:30

Świetlica Wiejska w Rokocinie,
Rokocin  19

A.Klein

15.

10.09.2020

Siwiałka

19:00

Świetlica Wiejska w Siwiałce,
Siwiałka 1a

T. Rogalski

16.

11.09.2020

Jabłowo

18:00

Świetlica Wiejska w Jabłowie

M. Forc- Cherek

17.

17.09.2020

Janin

19.00

Janin 4 (dom sołtysa)

L. Probe

18.

11.09.2020

Linowiec

18:00

Świetlica Wiejska w Linowcu, Linowiec 21

K. Szambowska

19.

11.09.2020

Stary Las

17:00

Stary Las 5g (dom sołtysa)

A.Klein

20.

11.09.2020

Zduny

16:30

Świetlica Wiejska w Zdunach,
Zduny 26

A.Bielecka

21.

14.09.2020

Rywałd

18:00

Zespół Kształcenia i Wychowania w Rywałdzie, Rywałd, ul. Szkolna 4

T. Sabiniarz

22.

15.09.2020

Sumin

19.00

Świetlica Wiejska w Suminie, Sumin 24

T. Sabiniarz

23.

16.09.2020

Dąbrówka

18:00

Świetlica Wiejska w Dąbrówce,

Dąbrówka, ul. Hermanowska 3

M.Forc- Cherek

24.

16.09.2020

Lipinki Szlacheckie

18.00

Świetlica Wiejska w Lipinkach Szlacheckich, Lipinki Szlacheckie, ul. Jana Pawła II 40

K. Szambowska

25.

17.09.2020

Klonówka

18:00

Świetlica Wiejska w Klonówce,

Klonówka, ul. Kościelna 1

K. Szambowska

26.

17.09.2020

Sucumin

18.00

Świetlica Wiejska w Sucuminie, Sucumin 29

M. Forc- Cherek

27.

18.09.2020

Nowa Wieś Rzeczna

18.00

Świetlica Wiejska w Nowej Wsi Rzecznej, Nowa Wieś Rzeczna, ul. Rzeczna 18

D. Szczubełek

Opublikowano: 31 sierpnia 2020 12:23

Kategoria: Komunikaty

Wyświetleń: 701

Urząd Gminy Starogard Gdański

Realizacja: IDcom.pl