HARMONOGRAM ZEBRAŃ WIEJSKICH- SIERPIEŃ/WRZESIEŃ 2019 R.

 (link otworzy duże zdjęcie)

Lp.

Data

Miejscowość

Godzina

Adres i miejsce zebrania wiejskiego

Przedstawiciel Urzędu Gminy

1.

27.08.2019

Janin

18:00

Janin 4 (Dom sołtysa)

M. Forc-Cherek

2.

28.08.2019

Klonówka

18:00

Świetlica Wiejska w Klonówce,

Klonówka ul. Kościelna 1

M. Forc-Cherek

3.

29.08.2019

Zduny

18:00

Świetlica Wiejska w Zdunach,
Zduny 26

M. Forc-Cherek

4.

30.08.2019

Koteże

18:00

Świetlica Wiejska w Koteżach,

Koteże ul. J. Wróblewskiego 5

T. Rogalski

5.

2.09.2019

Brzeźno Wielkie

18:00

Świetlica Wiejska w Brzeźnie Wielkim, Brzeźno Wielkie ul. Główna 5

L. Probe

6.

2.09.2019

Kolincz

18:00

Świetlica Wiejska w Kolinczu,

Kolincz ul. Główna 52

M. Forc-Cherek

7.

3.09.2019

Krąg

19:00

Świetlica Wiejska w Kręgu, Krąg 44

D. Szczubełek

8.

3.09.2019

Okole

18:00

Plac Integracji w Okolu,  Okole ul. Wesoła

M. Forc-Cherek

9.

5.09.2019

Ciecholewy

18:00

Świetlica Wiejska w Ciecholewach,

Ciecholewy 42

T. Rogalski

10.

5.09.2019

Żabno

19:00

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II  w Starogardzie Gd. ul. Bp. Ks. Dominika 32

L. Probe

11.

5.09.2019

Owidz

18:00

Świetlica Wiejska w Owidzu,

Owidz ul. Szkolna 13

M. Forc-Cherek

12.

9.09.2019

Linowiec

18:00

Świetlica Wiejska w Linowcu, Linowiec 21

M. Forc-Cherek

13.

10.09.2019

Rywałd

18:00

Zespół Kształcenia i Wychowania w Rywałdzie, Rywałd ul. Szkolna 4

M. Forc-Cherek

14.

10.09.2019

Jabłowo

19:00

Świetlica Wiejska

L. Probe

15.

10.09.2019

Siwiałka

18:00

Świetlica Wiejska w Siwiałce,
Siwiałka 1a

T. Rogalski

16.

10.09.2019

Szpęgawsk

18:00

Świetlica Wiejska w Szpęgawsku,

Szpęgawsk ul. Kasztanowa 15

K. Szambowska

17.

11.09.2019

Lipinki Szlacheckie

18.00

Świetlica Wiejska w Lipinkach Szlacheckich, Lipinki Szlacheckie ul. Jana Pawła II 40

T. Rogalski

18.

12.09.2019

Barchnowy

18:00

Świetlica Wiejska w Barchnowach,

Barchnowy ul. Główna 13

M. Forc-Cherek

19.

16.09.2019

Rokocin

19:00

Świetlica Wiejska w Rokocinie,
Rokocin  19

M. Forc-Cherek

20.

16.09.2019

Stary Las

18:00

Stary Las 5g (dom sołtysa)

K. Szambowska

21.

19.09.2019

Dąbrówka

18:00

Świetlica Wiejska w Dąbrówce,

Dąbrówka, ul. Hermanowska 3

K. Szambowska

 

 

 

 

 

 

22.

9.09.2019

Kokoszkowy

18.00

Dom Parafialny - sala dolna

Kokoszkowy ul. Szkolna

D.Szczubełek

23

3.09.2019

Trzcińsk

18.00

Publiczna Szkoła Podstawowa w Trzcińsku, Trzcińsk 14

L. Probe

24

 

Nowa Wieś Rzeczna

 

Świetlica Wiejska w Nowej Wsi Rzecznej, Nowa Wieś Rzeczna ul. Rzeczna 18

D.Szczubełek

25.

4.09.2019

Sumin

 

Świetlica Wiejska w Suminie, Sumin 24

 

26.

12.09.2019

Janowo

 

Świetlica Wiejska w Janowie,
Janowo ul. Długa 5a

K. Szambowska

27

4.09.2019

Sucumin

 

Świetlica Wiejska w Sucuminie, Sucumin 29

D. Szczubełek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano: 21 sierpnia 2019 11:28

Kategoria: Komunikaty

Wyświetleń: 221

Urząd Gminy Starogard Gdański

Realizacja: IDcom-jst.pl