Aktywne sołectwo pomorskie

 (link otworzy duże zdjęcie)

W ramach ogłoszonego przez Marszałka Województwa konkursu na „Aktywne sołectwo pomorskie” wszystkie gminy wiejskie i miejsko-wiejskie województwa mogą złożyć 1 wniosek o dofinansowanie w wysokości 10 tys. zł.

 

Wójt Gminy postanowił wybrać sołectwo do udziału w konkursie w drodze losowania (spośród 27 sołectw naszej gminy). W losowaniu uczestniczyć będą wyłącznie miejscowości, które złożą zgłoszenia i spełniają warunki postawione przez Marszałka Województwa w zasadach konkursu.

 

W związku z tym zapraszam do złożenia zgłoszenia Pana/Pani miejscowości.

 

Zgłoszenia (treść w załączniku), przyjmować będziemy w Urzędzie Gminy Starogard Gdański – Sekretariat do dnia 09.02.2018r. Nie przyjmujemy zgłoszeń złożonych pocztą, termin składania zgłoszeń upływa o godz. 14.15.

 

Dnia 12.02.2018r (poniedziałek). o godz. 10.00 w Urzędzie Gminy Starogard Gdański odbędzie się posiedzenie komisji losującej. W skład komisji wchodzą sołtysi, którzy zgłosili się dobrowolnie do jej prac podczas zebrania sołtysów:

- Sołtys Żabna – Mariusz Kiełpiński,

- Sołtys Jabłowa – Grażyna Biodrowska,

- Sołtys Kolincza – Elżbieta Gliniecka.

 

Jeżeli Pani/Pan znajdą czas i wolę, by uczestniczyć w losowaniu wsi, która zostanie zgłoszona do konkursu przez Gminę Starogard Gdański, serdecznie zapraszamy na posiedzenie komisji (posiedzenie komisji obędzie się dnia 12.02.2018r. o godz. 10.00 w Urzędzie Gminy Starogard Gd.).

 

Zapraszam do złożenia zgłoszenia sołectwa.

 

Załączniki:

- projekt zgłoszenia

- zasady konkursu „Aktywne Sołectwo Pomorskie”

Opublikowano: 05 lutego 2018 11:17

Kategoria: Komunikaty

Załączniki:

Projekt zgłoszenia [13.89 KB]

zał nr 1 do uchwały 18.297.18 Zasady aplikowania [319.67 KB]

Wyświetleń: 542

Urząd Gminy Starogard Gdański

Realizacja: IDcom-jst.pl