Przetarg na odbiór śmieci

otwarcie ofert w przetargu odbyło się 30 lipca o godzinie 11:00. (link otworzy duże zdjęcie)

Otwarto oferty w przetargu na odbiór śmieci od mieszkańców Gminy Starogard Gdański. Konkurs został podzielony na cztery części. Na całość zadania w budżecie zabezpieczono ponad 4 mln zł.

 

- Do Urzędu wpłynęły oferty na odbiór śmieci ze wszystkich czterech części Gminy. Swoje propozycje złożyły firmy z Kwidzyna, Skarszew oraz Starogardu Gdańskiego – mówią urzędnicy.

 

Przed przystąpieniem do przetargu Gmina została podzielona na cztery sektory, aby wykonawcy mogli składać oferty na każdą z nich z osobna. Zabieg ten miał na celu zwiększenie konkurencyjności a tym samym uzyskanie najkorzystniejszej ceny.


Przed usługobiorcami postawiono zadanie odbierania odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych) i selektywnie zebranych z nieruchomości zamieszkałych w granicach administracyjnych gminy Starogard Gdański oraz usługi wyposażenia i utrzymania w należytym stanie technicznym pojemników do zbierania odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych) i selektywnie zebranych a także dostawa worków do zbiórki selektywnej papieru i szkła.

Opublikowano: 30 lipca 2020 12:58

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 494

Urząd Gminy Starogard Gdański

Realizacja: IDcom.pl