Siatkarskie emocje w Kokoszkowach

 (link otworzy duże zdjęcie)

12 drużyn rywalizowało w II Turnieju o Puchar Wójta Gminy Starogard Gdański i Sołtysa Kokoszkowych. Najlepszym zespołem okazali się Krzysztof Dusowski i Michał Pielak.


-  Podczas meczów pod wiatą i na placu zabaw bawiły się dzieci z rodzicami. Było ognisko, wspólne pieczenie kiełbasek, grała muzyka. Po prostu festyn rodzinny. Dopisała nam pogoda, dzięki czemu zawody zakończono do 20.30. Po turnieju zawodnicy i organizatorzy wspólnie posprzątali otoczenie. Było super. – pointuje Mariusz Tołkaniuk, współorganizator zawodów.

 

Do turnieju zgłosiło się 12 ekip z Gminy oraz Miasta Starogard Gdański oraz Trójmiasta. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy po 6 zespołów każda. Rywalizowały one na piaszczystym boisku w parku wiejskim. Do półfinałów awansowały po 2 najlepsze drużyny. Ostateczne wyniki rywalizacji przedstawiają się następująco: I. Miejsce Krzysztof Dusowski. Michał Pielak. Il m. Piotr Kuras i Paweł Dolak. III. Miejsce. Krystian Kosiński i Piotr Podolski. IV m. Paweł Sawicki i Mariusz Tolkaniuk.

 

- Sportowa rywalizacja, piknikowa atmosfera i bardzo dobra organizacja, tak najkrócej można podsumować II Turniej w siatkówce plażowej o Puchar Wójt Gminy i Sołtysa - powiedział Tomasz Rogalski, Sekretarz Gminy Starogard Gd.

 

Jak zapowiadają organizatorzy, kolejny turniej za rok.

Opublikowano: 13 lipca 2020 09:22

Kategoria: Aktualności

siatkarskie emocje w Kokoszkowach

Wyświetleń: 258

Urząd Gminy Starogard Gdański

Realizacja: IDcom.pl