Starogardzki biznes doceniony

 (link otworzy duże zdjęcie)

Firma AQ Wiring Systems otrzymała nagrodę „Orła Pomorskiego”. Wręczenie statuetki odbyło się podczas gali „Magazynu Pomorskiego” a laudację wygłosiła Wójt Magdalena Forc-Cherek. „Orła Orłów” otrzymał Starogardzki Klub Biznesu.

 

- Bardzo cieszę się, że  firmy i instytucje, działające w naszej Gminie, zostały docenione. Dostrzeżono ich trud i ciężką pracę, co przekłada się na życie naszych mieszkańców. Dlatego też serdecznie gratuluję laureatom – mówi Magdalena Forc-Cherek, Wójt Gminy Starogard Gdański.

 

AQ Wiring Systems to firma działająca od 1997 roku. Firma zajmuje się produkcją i dostawą systemów okablowania, m.in. do przemysłu, rolnictwa i transportu. Na co dzień zatrudnia 340 pracowników i notuje roczne przychody na poziomie 80 mln zł.

 

Kapituła doceniła również Starogardzki Klub Biznesu, który otrzymał statuetkę i tytuł „Orła Orłów” za upodmiotowienie środowiska gospodarczego powiatu starogardzkiego, obronę praw i interesów tegoż środowiska oraz stymulowanie rozwoju ekonomicznego członków klubu.

 

Gala wręczenia „Orłów Pomorskich” odbywa się od 16 lat. Statuetką są nagradzane osoby i firm mające doniosłe osiągnięcia w biznesie, kulturze, nauce, działalności społecznej lub sporcie. Plebiscytu przebiega pod patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego, Mieczysława Struka.

Opublikowano: 29 listopada 2019 09:21

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 330

Urząd Gminy Starogard Gdański

Realizacja: IDcom.pl