Linowiec: Spotkanie z Mikołajem

 (link otworzy duże zdjęcie)

Tradycyjnie, jak co roku Sołtys i Rada sołecka zorganizowali spotkanie świętego Mikołaja z dziećmi. Spotkanie to odbyło się w dniu 18.12.2018 r. w świetlicy wiejskiej w Linowcu. Oczekując upragnionego Gościa wszystkie dzieci chętnie uczestniczyły w konkursach, zabawach ruchowych i innych atrakcjach przygotowanych przez śnieżynkę Gośkę z DJ Mirosławem ,który zadbał o oprawę muzyczną. Po zakończonej zabawie dzieci nadsłuchiwały dźwięku dzwonka, który słychać było już z daleka i świadczyło to o tym, że zbliża się nikt inny, jak Święty Mikołaj we własnej osobie. Dzieci były bardzo szczęśliwe, rozpromienione, a kiedy znalazły się blisko św. Mikołaja –najmłodsze troszkę zawstydzone. Oprócz pełnego prezentów worka św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne i słuchały rodziców. Na zakończenie Święty Mikołaj wszystkim dzieciom osobiście wręczał paczkę. Wizyta św. Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze.

Podziękowania dla pań ,które przygotowały przepyszne ciasta dla dzieci i rodziców. Nie byłoby tak wspaniałego przeżycia uczestników zabawy, gdyby nie sponsorzy:  „KOP-MEL” Wiesław Asztemborski, Sklep „KALMUS” Krzysztof Świeczkowski, „JAWOR” Zbigniew Świadek , „DANROL” Daniel Asztemborski, Radosław Ciesielski, Mirosław Jaglewski ,Zdzisław Mąkosa i Przemysław Brzeziński oraz osoby zaangażowane w to przedsięwzięcie. Należą się Im za to serdeczne podziękowania.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia,  przesyłam w imieniu własnym, Sołtysa i Rady Sołeckiej, aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery, a Nowy Rok niósł ze sobą szczęście i pomyślność. 

 Przemysław Brzeziński

Opublikowano: 19 grudnia 2018 13:35

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 831

Urząd Gminy Starogard Gdański

Realizacja: IDcom-jst.pl