Wójt nagrodził młodych sportowców: Młodzi siatkarze na medal

 (link otworzy duże zdjęcie)

Wójt Gminy Starogard Gdański nagrodził dwóch zawodników Stowarzyszenia Kultury Fizycznej i Sportu KaEmKa Starogard Gdański. Są to nasi mieszkańcy, brązowi medaliści Ogólnopolskich Mistrzostw  minisiatkówki chłopców (kategoria trójki) Kinder + Sport, które odbyły się w Zabrzu. Filip Szlachcikowski z Kokoszkowych i Tymon Niedziela z Barchnów, otrzymali dyplomy, upominki rzeczowe i nagrody pieniężne.

- Miło patrzy się na tak młodych sportowców. W czasach smartfonów i tabletów Wy znajdujecie czas i chęci na uprawianie sportu, uczestniczenie w treningach. Widać że sprawia Wam to ogromną radość, tym bardziej jesteśmy z Was dumni - powiedział Stanisław Połom, Wójt Gminy Starogard Gdański.

- Bardzo cieszymy się z zaproszenia i że mogliśmy liczyć na wsparcie ze strony Gminy, jesteśmy szczęśliwi, że doceniliście nasze dzieciaki - mówił Krzysztof Niedziela, tata Tymona.

- Chłopaki świetnie rozegrali najważniejszy na tym etapie turniej, w którym brały udział po dwa najlepsze zespoły z każdego województwa - dodał Artur Szlachcikowski, tata Filipa.

- Młodym, obiecującym sportowcom, życzymy wytrwałości i zapału do kolejnych sportowych zmagań. Mamy nadzieję, że na kolejnych etapach kariery również o Was usłyszymy i wspólnie pochwalimy się wspaniałymi wynikami – zakończył Tomasz Rogalski, Naczelnik Wydziału Kultury, Sportu i Promocji Gminy.

                                                                                  

Joanna Lempkowska

Opublikowano: 26 września 2018 13:49

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 553

Urząd Gminy Starogard Gdański

Realizacja: IDcom.pl