Wójt nagrodził młodych sportowców: Piłkarze na medal

 (link otworzy duże zdjęcie)

Wójt Gminy Starogard Gdański nagrodził czterech zawodników Beniaminka 03. Są to nasi mieszkańcy, brązowi medaliści Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu U - 14 w Ustce.

Błażej Delewski - Dąbrówka, Fabian Rapciak - Kokoszkowy, Ksawery Makiła - Dąbrówka, Maksymilian Zimny - Koteże, otrzymali dyplomy, upominki rzeczowe i nagrody pieniężne.

- Jesteśmy z Was dumni, dostrzegamy Wasze sukcesy i wysiłek. Efekty są wszędzie tam gdzie się pracuje, działa i gdzie są starania. Swoimi osiągnięciami wspieracie nie tylko promocję Gminy, ale i zdrowy styl życia - powiedział Stanisław Połom, Wójt Gminy Starogard Gdański.

- Cieszymy się że nas doceniacie, jesteśmy szczęśliwi, że współpraca z Gminą tak dobrze się układa i zawsze możemy liczyć na wsparcie. Obecnie Beniaminek 03 prawie w każdej grupie wiekowej ma swoją drużynę. Dokładnie 12 zespołów i mamy nadzieję, że w przyszłości chłopcy będą zasilać drużynę seniorów. Ogromne podziękowania należą się rodzicom zawodników, ponieważ są jedną z większych sił Beniaminka 03 – mówił Marcin Kaszubowski, Prezes Klubu Sportowego.

Młodym sportowcom życzymy wytrwałości i zapału, które przyniosą kolejne wspaniałe efekty – zakończył Tomasz Rogalski, Naczelnik Wydziału Kultury, Sportu i Promocji Gminy.

Joanna Lempkowska

Opublikowano: 11 kwietnia 2018 13:21

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 261

Urząd Gminy Starogard Gdański

Realizacja: IDcom-jst.pl