Nowy radiowóz dla dzielnicowych

 (link otworzy duże zdjęcie)

Starogardzcy Dzielnicowi otrzymali nowy oznakowany radiowóz. Środki na zakup tego auta przeznaczyła Komenda Główna Policji oraz lokalny samorząd. Opel Mokka będzie wykorzystywany przez mundurowych w codziennych patrolach na terenie gminy Starogard Gd. oraz gminy Bobowo.

4 stycznia br. o godz. 13:00 przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim odbyła się uroczystość przekazania funkcjonariuszom nowego radiowozu. Samochód marki Opel Mokka ze 140 konnym silnikiem zakupiony został z połączonych środków samorządowych oraz budżetu Policji. W jego kosztach partycypował Urząd Gminy w Starogardzie Gdańskim oraz Urząd Gminy w Bobowie. Kluczyki do policyjnego auta ufundowanego przez społeczeństwo wraz z życzeniami pomyślnego użytkowania przekazali na ręce policjantów przedstawiciele urzędów współfinansujących zakup, Wójt Gminy Starogard Gdański – Stanisław Połom oraz Sylwester Patrzykąt – Wójt Gminy Bobowo.

Na zakończenie uroczystości insp. Bogusław Ziemba – Komendant Powiatowy Policji w Starogardzie Gdańskim podziękował za wsparcie i pomoc samorządów. Nowe auto z napędem 4×4 z pewnością ułatwi pracę dzielnicowym i przyczyni się do poprawy poczucia bezpieczeństwa gości oraz mieszkańców obu gmin. Radiowóz będzie wykorzystywany przez mundurowych w codziennych patrolach na terenie gminy Starogard Gd. oraz gminy Bobowo.

źródło: http://www.24starogard.pl

Opublikowano: 08 stycznia 2018 11:10

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 333

Urząd Gminy Starogard Gdański

Realizacja: IDcom-jst.pl