Medale dla małżeństw

 (link otworzy duże zdjęcie)

Wójt Stanisław Połom wręczył parom małżeńskim z 50-letnim stażem medale za długoletni pożycie małżeńskie. Była to niezwykle miła i wzruszająca uroczystość. Przeżyć wspólnie ze sobą pół wieku nie jest tak łatwo, zwłaszcza w dzisiejszych czasach.

- Serdecznie gratuluję Państwu pięknego jubileuszu. Cieszę się, że jesteście w doskonałej formie i kondycji. Życzę wielu kolejnych wspaniałych lat w małżeńskiej wspólnocie. Przekazuję też Wam najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku – zwrócił się do zebranych Stanisław Połom, wójt Gminy Starogard Gd.

Medale z rąk Stanisława Połoma i Elżbiety Alex, kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej otrzymały następujące pary: Brygida i Jan Czaja, Maria i Ryszard Glińscy, Irena i Ryszard Gołuńscy, Zdzisława i Edward Kielusiak, Anna i Edward Ożóg, Irena i Henryk Paździerscy, Ludwika i Antoni Sieraccy, Krystyna i Jerzy Stępniak, Teresa i Hubert Tokarscy, Bożenna i Zygfryd Wróblewscy.

Po części oficjalnej była okazja do rozmów w miłej świątecznej atmosferze. Przy kawie i słodkim poczęstunku małżonkowie wspominali wspólnie spędzone lata.

Tomasz Rogalski

Fot. Joanna Lempkowska

Opublikowano: 19 grudnia 2017 10:06

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 507

Urząd Gminy Starogard Gdański

Realizacja: IDcom-jst.pl