Gmina Starogard Gdański informuje, że w dniu 06.02.2020r (czwartek) o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie informacyjne z Wykonawcą w sprawie instalacji solarnych u mieszkańców gminy w ramach zadania„Ochrona powietrza poprzez montaż odnawialnych źródeł energii u mieszkańców Gminy Starogard Gdański i Bobowo” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.Miejsce spotkania –sala gimnastyczna przy szkole w Jabłowie.
 
Prosimy o punktualność, gdyż o godz. 18.30 odbędzie się kolejne spotkanie w informacyjne z wykonawcą w sprawie instalacji fotowoltaicznych
Prosimy o obecność.

 

 
Gmina Starogard Gdański informuje, że w dniu 31.01.2020r (piątek) o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie informacyjne z Wykonawcą w sprawie instalacji pomp ciepła u mieszkańców gminy w ramach zadania„Ochrona powietrza poprzez montaż odnawialnych źródeł energii u mieszkańców Gminy Starogard Gdański i Bobowo” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.Miejsce spotkania –sala gimnastyczna przy szkole w Jabłowie.
Prosimy o obecność.
Montaż instalacji rozpocznie się w lutym br.

Urząd Gminy Starogard Gdański

Realizacja: IDcom.pl