HARMONOGRAM ZEBRAŃ WIEJSKICH SIERPIEŃ - WRZESIEŃ 2017 R.

 (link otworzy duże zdjęcie)

Lp.

Data

Miejscowość

Godzina

Adres i miejsce zebrania wiejskiego

Przedstawiciel Urzędu Gminy

1.

10.08.2017

Okole

18:00

Plac Integracji w Okolu,  Okole ul. Wesoła

Magdalena

 Forc-Cherek

2.

22.08.2017

Koteże

18:00

Świetlica Wiejska w Koteżach,

Koteże ul. J. Wróblewskiego 5

Magdalena

Forc-Cherek

3.

24.08.2017

Siwiałka

18:30

Świetlica Wiejska w Siwiałce,
Siwiałka 1a

Magdalena

Forc-Cherek

4.

29.08.2017

Trzcińsk

19:00

Publiczna Szkoła Podstawowa w Trzcińsku, Trzcińsk 14

Włodzimierz Bieliński

5.

28.08.2017

Rywałd

18:00

Zespół Kształcenia i Wychowania w Rywałdzie,

Rywałd ul. Szkolna 4

Magdalena

Forc-Cherek

6.

29.08.2017

Owidz

18:00

Świetlica Wiejska w Owidzu,

Owidz ul. Szkolna 13

Marek Kowalski

7.

29.08.2017

Lipinki Szlacheckie

18:00

Świetlica Wiejska w Lipinkach Szlacheckich, Lipinki Szlacheckie ul. Jana Pawła II 40

Irena Woźniak

8.

19.09.2017

Nowa Wieś Rzeczna

18:00

Świetlica Wiejska w Nowej Wsi Rzecznej, Nowa Wieś Rzeczna ul. Rzeczna 18

Magdalena Forc-Cherek

9.

5.09.2017

Brzeźno Wielkie

18:00

Świetlica Wiejska w Brzeźnie Wielkim, Brzeźno Wielkie ul. Główna 5

Magdalena

Forc-Cherek

10.

5.09.2017

Klonówka

17:00

Świetlica Wiejska w Klonówce,

Klonówka ul. Kościelna 1

Maria Michel

11.

6.09.2017

Dąbrówka

19:00

Świetlica Wiejska w Dąbrówce,

Dąbrówka, ul. Hermanowska 3

Magdalena

Forc-Cherek

12.

6.09.2017

Rokocin

18:00

Świetlica Wiejska w Rokocinie,
Rokocin  19

Stanisław Połom

13.

6.09.2017

Kokoszkowy

18:00

Dom Parafialny - sala dolna

Kokoszkowy ul. Szkolna

Marek Kowalski

14.

7.09.2017

Sucumin

18:00

Świetlica Wiejska w Sucuminie, Sucumin 29

Magdalena

Forc-Cherek

15.

7.09.2017

Jabłowo

18:00

Zespół Szkół Publicznych w Jabłowie,

Jabłowo ul. Szkolna 5

Irena Woźniak

16.

8.09.2017

Zduny

17:00

Świetlica Wiejska w Zdunach,
Zduny 26

Magdalena Forc-Cherek

17.

11.09.2017

Szpęgawsk

18:00

Świetlica Wiejska w Szpęgawsku,

Szpęgawsk ul. Kasztanowa 15

Elżbieta Sadowska

18.

11.09.2017

Barchnowy

18:00

Świetlica Wiejska w Barchnowach,

Barchnowy ul. Główna 13

Maria Michel

19.

11.09.2017

Janowo

18:00

Świetlica Wiejska w Janowie,
Janowo ul. Długa 5a

Stanisław Połom

20.

12.09.2017

Sumin

19:00

Świetlica Wiejska w Suminie, Sumin 24

Tomasz Rogalski

21.

12.09.2017

Krąg

18:00

Świetlica Wiejska w Kręgu, Krąg 44

Magdalena

Forc-Cherek

22.

12.09.2017

Żabno

18:00

Zespół Szkół Publicznych im. Jana Pawła II
w Starogardzie Gd. ul. Bp. Ks. Dominika 32

Lucyna Probe

23.

13.09.2017

Ciecholewy

18:00

Świetlica Wiejska w Ciecholewach,

Ciecholewy 42

Lucyna Probe

24.

13.09.2017

Stary Las

18:00

Stary Las 5g (dom sołtysa)

Włodzimierz Bieliński

25.

14.09.2017

Janin

18:00

Janin 4 (dom sołtysa)

Włodzimierz Bieliński

26.

15.09.2017

Linowiec

18:00

Świetlica Wiejska w Linowcu, Linowiec 21

Elżbieta Sadowska

27.

15.09.2017

Kolincz

18:00

Świetlica Wiejska w Kolinczu,

Kolincz ul. Główna 52

Tomasz Rogalski

Opublikowano: 14 sierpnia 2017 13:51

Kategoria: Komunikaty

Wyświetleń: 560

Urząd Gminy Starogard Gdański

Realizacja: IDcom-web.pl